Home

Pol Spre deosebire de ostatic farul meci poet liric favorită Convenabil

Meci dramatic câștigat de Farul Constanța pe Arena Naţională. Echipa lui  Hagi a îngenunchiat FCSB cu două goluri înscrise în prelungiri | adevarul.ro
Meci dramatic câștigat de Farul Constanța pe Arena Naţională. Echipa lui Hagi a îngenunchiat FCSB cu două goluri înscrise în prelungiri | adevarul.ro

Farul - CFR Cluj 1-0 | Liderul se detașează. Cum arată clasamentul în  play-off și ce meciuri au mai rămas - Eurosport
Farul - CFR Cluj 1-0 | Liderul se detașează. Cum arată clasamentul în play-off și ce meciuri au mai rămas - Eurosport

Asistență formidabilă la FCSB - Farul. Un singur derby a strâns mai mulți  fani
Asistență formidabilă la FCSB - Farul. Un singur derby a strâns mai mulți fani

Farul Constanța - Universitatea Craiova 3-2, în etapa 3 din play-off-ul  SuperLigii. Hagi, pas mare spre titlu după un meci superb! Cum arată  clasamentul. Video - Fanatik.ro
Farul Constanța - Universitatea Craiova 3-2, în etapa 3 din play-off-ul SuperLigii. Hagi, pas mare spre titlu după un meci superb! Cum arată clasamentul. Video - Fanatik.ro

VIDEO | FCSB - Farul 2-3. Meci absolut fabulos, cu un final nebun:  eliminare, autogol şi gol decisiv, toate în prelungiri!
VIDEO | FCSB - Farul 2-3. Meci absolut fabulos, cu un final nebun: eliminare, autogol şi gol decisiv, toate în prelungiri!

Farul Constanța, meci amical cu o echipă din străinătate

Superliga: FCSB a învins pe Farul Constanța, scor 2-1, și a relansat lupta  la titlu! | TVR.RO
Superliga: FCSB a învins pe Farul Constanța, scor 2-1, și a relansat lupta la titlu! | TVR.RO

Farul Constanța - CFR Cluj Live Video Online în etapa 5 din play-off-ul  Superligii
Farul Constanța - CFR Cluj Live Video Online în etapa 5 din play-off-ul Superligii

Farul dispută primul meci amical din 2023 ! — Farul Constanța

Farul Constanța și CFR Cluj - meci pentru locul 1 în clasament / Declarații  / Echipa probabilă / Cote » EQYNews
Farul Constanța și CFR Cluj - meci pentru locul 1 în clasament / Declarații / Echipa probabilă / Cote » EQYNews

Duminică, ora 21:00, FCSB - Farul Constanța. Își ajută finul - nașul sau  invers - Servuspress
Duminică, ora 21:00, FCSB - Farul Constanța. Își ajută finul - nașul sau invers - Servuspress

A fost anunțat arbitrul meciului FCSB - Farul, derby-ul etapei cu numărul  23 din Liga 1
A fost anunțat arbitrul meciului FCSB - Farul, derby-ul etapei cu numărul 23 din Liga 1

Farul – FCSB, un meci cât un campionat: toate calculele din lupta pentru  titlu
Farul – FCSB, un meci cât un campionat: toate calculele din lupta pentru titlu

Noutăți, clasamente, echipă — Farul Constanța

VIDEO | Farul Constanţa - FC Botoşani 8-0. Liderul, prestaţie ”normală” în  faţa unei echipe de amatori. Moldovenii, al doilea meci din acest sezon cu  minim şapte goluri primite
VIDEO | Farul Constanţa - FC Botoşani 8-0. Liderul, prestaţie ”normală” în faţa unei echipe de amatori. Moldovenii, al doilea meci din acest sezon cu minim şapte goluri primite

FCU Craiova - Farul 1-2. Echipa lui Gică Hagi se distanțează în fruntea  clasamentului din Liga 1
FCU Craiova - Farul 1-2. Echipa lui Gică Hagi se distanțează în fruntea clasamentului din Liga 1

FCSB - Farul 2-3 | Constănțenii, lideri în Superliga, după un meci de  infarct pe Arena Națională | Sport.ro
FCSB - Farul 2-3 | Constănțenii, lideri în Superliga, după un meci de infarct pe Arena Națională | Sport.ro

Cât costă biletele de intrare la meciul Farul Constanța - FCSB. Se joacă în  a doua zi de Paște
Cât costă biletele de intrare la meciul Farul Constanța - FCSB. Se joacă în a doua zi de Paște

RAPID - FARUL 1-1, DUPĂ UN MECI "NEBUN" - FC Rapid 1923

Farul Constanța, pas greșit la ultimul meci de pregătire din această iarnă.  Meci greu la reluarea Superligii | Sport.ro
Farul Constanța, pas greșit la ultimul meci de pregătire din această iarnă. Meci greu la reluarea Superligii | Sport.ro

Farul Constanta - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

Farul - FCU Craiova 2-1 » Croitoru, subordonat tactic de Hagi la primul meci  oficial pe banca oltenilor
Farul - FCU Craiova 2-1 » Croitoru, subordonat tactic de Hagi la primul meci oficial pe banca oltenilor

Concluzie amară după 'U' Cluj - Farul 2-0: "Unul din cele mai slabe meciuri"

Meci amical (Salonic): PAOK Salonic - Farul 3-0 — Farul Constanța