Home

presupusa halbă Patriotic meci dinamo plânge Strainul Retrage

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Dinamo-Oțelul: duel tare pentru  locurile direct promovabile
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Dinamo-Oțelul: duel tare pentru locurile direct promovabile

Câte bilete s-au vândut pentru derby-ul dintre Dinamo şi CSA Steaua cu o zi  înainte de startul partidei. Câţi spectatori sunt aşteptaţi la ora meciului
Câte bilete s-au vândut pentru derby-ul dintre Dinamo şi CSA Steaua cu o zi înainte de startul partidei. Câţi spectatori sunt aşteptaţi la ora meciului

Dinamo a bătut Steaua cu 3-0 în derby-ul Ligii a II-a. Meciul de pe Arena  Națională, întrerupt din cauza torțelor - Stirileprotv.ro
Dinamo a bătut Steaua cu 3-0 în derby-ul Ligii a II-a. Meciul de pe Arena Națională, întrerupt din cauza torțelor - Stirileprotv.ro

Câți spectatori au fost prezenți la meciul Dinamo - CSA Steaua

Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au  fost întocmite 10 dosare PENALE
Meci Dinamo - Steaua cu scântei! Alertă de grazul ZERO în Capitală - Au fost întocmite 10 dosare PENALE

CSA Steaua - Dinamo 2-0! „Militarii” revin pe primul loc în Liga 2!  Chipirliu, eroul meciului! | Sport.ro
CSA Steaua - Dinamo 2-0! „Militarii” revin pe primul loc în Liga 2! Chipirliu, eroul meciului! | Sport.ro

Incidente la meciul de fotbal Dinamo-Steaua. Arbitrul a întreupt temporar  partida, ce au făcut grupurile de suporteri
Incidente la meciul de fotbal Dinamo-Steaua. Arbitrul a întreupt temporar partida, ce au făcut grupurile de suporteri

Incidente înainte de meciul Dinamo - Steaua! Ce au găsit jandarmii în două  bagaje abandonate pe aleea
Incidente înainte de meciul Dinamo - Steaua! Ce au găsit jandarmii în două bagaje abandonate pe aleea

Incidente la meciul Dinamo - Steaua! Ultrașii au aruncat torțe aprinse pe  gazon
Incidente la meciul Dinamo - Steaua! Ultrașii au aruncat torțe aprinse pe gazon

DINAMO-Farul II: Un nou meci amical! Unde puteți urmări partida - Dinamo1948

Dinamo a făcut ”set” cu Unirea Constanța în primul meci din 2023 |  Flashscore.ro
Dinamo a făcut ”set” cu Unirea Constanța în primul meci din 2023 | Flashscore.ro

Meciul Steaua - Dinamo. Au fost aplicate 11 sancţiuni contravenţionale

Anunțul făcut de conducerea lui Dinamo, înaintea derby-ului cu CSA Steaua

Dinamo a aflat când poate să joace primul meci oficial de la declanşarea  pandemiei! Anunțul LPF - Eurosport
Dinamo a aflat când poate să joace primul meci oficial de la declanşarea pandemiei! Anunțul LPF - Eurosport

Arena Națională a fost în flăcări! Au zburat sute de torțe la Dinamo - CSA  Steaua! Meciul a fost oprit | Sport.ro
Arena Națională a fost în flăcări! Au zburat sute de torțe la Dinamo - CSA Steaua! Meciul a fost oprit | Sport.ro

Dinamo, stiri, jucatori, meciuri, rezultate, transferuri pe Fanatik.ro -  Pagina 1
Dinamo, stiri, jucatori, meciuri, rezultate, transferuri pe Fanatik.ro - Pagina 1

Atmosferă de meci mare. Cum s-au pregătit galeriile de la Dinamo și CSA  Steaua pentru duelul direct. Foto - Playsport
Atmosferă de meci mare. Cum s-au pregătit galeriile de la Dinamo și CSA Steaua pentru duelul direct. Foto - Playsport

Echipa Dinamo a învins-o în deplasare pe Oţelul Galaţi cu scorul de 2-0  într-un meci din etapa a opta a fazei play-off a Ligii a II-a de fotbal
Echipa Dinamo a învins-o în deplasare pe Oţelul Galaţi cu scorul de 2-0 într-un meci din etapa a opta a fazei play-off a Ligii a II-a de fotbal

Dinamo a făcut instrucție în meciul cu CSA Steaua, din liga a 2-a. Victorie  pe final, la scor de neprezentare – Evenimentul Zilei
Dinamo a făcut instrucție în meciul cu CSA Steaua, din liga a 2-a. Victorie pe final, la scor de neprezentare – Evenimentul Zilei

MECI EXCELENT ȘI VICTORIE PENTRU DINAMO! Steaua nu a mișcat! - Dinamo1948

Dinamo a plătit restanțele, iar jucătorii se pot antrena în continuare la  baza Săftica
Dinamo a plătit restanțele, iar jucătorii se pot antrena în continuare la baza Săftica

Dinamo, umilită în al doilea meci amical al verii! „Câinii”, distruși de  Unirea Slobozia | Sport.ro
Dinamo, umilită în al doilea meci amical al verii! „Câinii”, distruși de Unirea Slobozia | Sport.ro

Liniște după 5 minute la Galați » Sărbătoare din startul meciului a fost  stricată de Dinamo
Liniște după 5 minute la Galați » Sărbătoare din startul meciului a fost stricată de Dinamo